Ana sayfa Uncategorized Venn Fx Lisansı Var Mı? Venn Fx Güvenilir Mi?

Venn Fx Lisansı Var Mı? Venn Fx Güvenilir Mi?

105
0
Venn Fx Lisansı Var Mı? Venn Fx Güvenilir Mi?
Venn Fx Lisansı Var Mı? Venn Fx Güvenilir Mi?

Venn Fx Lisansı Var Mı? Venn Fx Güvenilir Mi?

Venn Fx Lisansı Var Mı ile ilgili merak ettiğiniz her şeye değinerek aklınız da varolan soru işaretlerini çözmeye çalışacağız.  

Venn Fx İnceleme

Araştırmamıza Venn Fx aracı kurumunun  web sitesi ve sosyal ağları üzerinden başlayalım. Venn Fx web sitesini incelediğimde dikkatimi çeken önemli unsurlardan biri  Türkçe destek seçeneği sunmaması oldu. Ancak canlı destek olarak sunulan bölümde Türkçe olarak bize ulaşın yazıyor oluşu kafalarda soru işaretine neden olmakta. Yatırım seçenekleri olarak sunulan emtia ürünlerine dair hiçbir seçenek göremedim. Eğitim için sunulan dökümanların ise çok yeterli olacağını düşünmüyorum yatırımcılar açısından değerlendirildiğin de. Sosyal medya ağlarına baktığımda ise firmanın takipçi sayısı oldukça düşük ve ekonomi üzerine paylaşımları çok az. Ayrıca web sitesi olarak Türkçe destek sunmayan aracı kurumun twitter hesabının Türkçe olması, ülkemizde denetçi kurum olarak görev alan SPK tarafından engellenmemek için böyle bir çabanın içine girdiği kanaatini oluşturdu. Web sitesinde kurumla iletişime geçmek için herhangi bir numara sunulmamıştır. Firma merkezi adres olarak Belgrad/Sırbistan’ı göstermiştir. Ancak web sitesinde sunulan dil seçenekleri arasında Sırpça’nın olmaması ve adresi Sırbistan’da kontrol ettirdiğimde ise böyle bir firmanın bulunmaması kuşkularımı iyice arttırdı.

Venn Fx Lisans

Venn Fx aracı kurumun lisanslarını ve regülatörlerini araştırdığımda ise, beklentilerimizi karşılamasını beklediğimiz herhangi hiçbir resmi belgeye ulamamam oldu. Tüm firma incelemelerinde belirttiğim gibi tüm yatırımcılarımızın dikkat etmesini istediğim en önemli unsur, lisans konusunda forex piyasalarında geçerliliği olan regülatörler tarafından denetlenen firmalarda işlem yapmanız olacaktır. Eğer bu şekilde yaparsanız sıkıntıyla karşılaşmazsınız ve pişmanlık yaşamayacağınız kanaatindeyim.

Venn Fx Şikayet ve Yorumlar

  • Venn Fx paramı yatırmadı,
  • Gala Fx müşteri hizmetleri vasat,
  • Venn Fx spread problemi,
  • Venn Fx kaybolan kazançlarım,
  • Venn Fx paramı geç yatırdı gibi şikayetlerle sitelerine veya fx şikayete girdiğimizde karşılaşmaktayız.
  • Venn Fx Güvenilir Mi?

Venn Fx aracı kurumun net olarak regülatör ve lisansının olmaması, web sitesinde Türkçe destek sunmayıp twitter adresinin Türkçe olması, iletişime geçilecek numaranın olmaması, adresin sahte olması ve para çekme konusunda oluşan şikayetlerin oldukça çok olmasından dolayı bende olumlu bir izlenim bırakmadığını belirtmek isterim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here