Ana sayfa ANASAYFA Uzman FX , Uzman FX Güvenilir Mi?

Uzman FX , Uzman FX Güvenilir Mi?

578
1

Son dönemlerde tarafıma gelen şikayetler,sorular ve taleplere daha fazla kayıtsız kalamayarak Uzman FX İnceleme yazımı kaleme aldım.İncelemem de uzman fx güvenilir mi , uzman fx lisans,uzman fx swap spread oranları,uzman fx finansal işlemler gibi bütün konulara cevap bulabileceksiniz…Kurum hakkında fikir oluşmasını sağlayacak yazım için tıklayınız….

UZMAN FX KAPSAMLI İNCELEME TANITIM

1 YORUM

 1. kesinlikle bulaşılmaması gereken zerre güvenilmez bir forex firması. haklarında yazılan para çekilemediğiyle alakalı tonla şikayetlerin hepsini sikayetvar.com’a para vererek sürekli kaldırıyorlar.

  benim 2800 dolar paramı yatırmadılar. çekemedim. şu an amerika’da olduğum için yazı yazmak dışında bir şey yapamıyorum ama ekim’de istanbul geleceğim. yasal tüm süreçleri başlatacağım.

  bu arada sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. bir an önce paranızı çekmeye bakın. umarım hepsini çekmek istediğinizde paranızı verirler 🙂

  uzman fx’den neden uzak durmalısınız:

  1. gün içerisinde yaptığınız işlemlerin dökümünü atmazlar. fatura yerine geçer bu işlemler.

  2. hesabı hiçbir e-sözleşme olmadan direk açarlar. altın alımı diye paranızı alırlar. hiçbir yasal kanıtınız kalmaz olumsuzluk durumunda.

  3. sizi swap olmayacak diye alırlar, siz para kazandıkça engellemeye çalışırlar. anlaşmanıza aykırı hareket ederler. baktılar siz kazanmaya devam ediyorsunuz swapsız hesabı kaldırırlar. yine kazanmaya devam ederseniz spread’i açarlar. (alım satım arasındaki fark). firma yetkilisi ali bey en son beni arayıp beyefendi bizde kazanmak istiyoruz lotları arttırın diye telefon açtı bana. bu kaçıncı dereceden bir saygısızlık, iş bilmezlik. hiçbir fx firması sizi bu şekilde arayıp lot attırın diyemez. yeni hesap açtığınızda işlemlerinizi piyasaya iletmedikleri için batmanızı ve tüm paranızın onlara kalmasını isterler. lot arttırın derken riskinizi artırın batın demeye çalışıyorlar yani.

  4. beni meta 4’den meta 5’e geçirdiler, orada işlem açtım işlemler karda kapatamıyorum. 10 gün boyunca sisteme giriş yapamadım. bahane ne, efendim ruslar meta5’de sıkıntı çıkardı vs… paramı yatırın o zaman diyorum param da yatmıyor. bu süre zarfında da şirkette sürekli birileri değişiyor. nasıl bir kurumsallık. her yerinden amatörlük akan güvenilmez bir firma.

  5. whatsapp grupları vardı uzman fx’in. paramı çekemediğimi kimseye ulaşamadığımı gruba yazdım hemen tehdit yedim. tehdidi yapan kişiyi savcılığa vereceğim hepsinin kanıtını tutuyorum. baktılar mağdur ettikleri kişiler gruba yazıyor, en son whatsapp grubunu komple kapattılar.

  bir an önce paranızı çekmeye bakın. umarım hepsini çekmek istediğinizde paranızı verirler.

  bu firmadan mağdur arkadaşlar uzmanfxsikayet@hotmail.com adresine mail atabilirler.

  toplu bir şekilde gereken şikayeti yaparız. başka insanları mağdur edemesinler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here