Ana sayfa GÜNLÜK VERİLER Skrill Nedir ?

Skrill Nedir ?

134
0

Skrill, online olarak yapılan birçok alışverişte kullanılabilecek bir ödeme sistemidir. Paybal için alternatif olarak ortaya çıkarılan skrill internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanmak istemeyenler ya da daha önce kartları ile ilgili olarak sorun yaşamış olan kişiler için üretilmiş bir sistemdir.

Skrill Online Hesabı Nasıl Açılır?

Skrill hesabı açmak oldukça basit birkaç işlemden ibarettir. Kurumsal sitesi üzerinden hesap açma butonuna tıkladıktan sonra sizlerden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor. Sonrasında bilgilerinizi onaylayarak hesabınızı aktif hale getiriyorsunuz. Bu işlemler ile birlikte skrill para yatırma ve çekme işlemleri yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Skrill Online Sistem Nasıl Çalışıyor?

Skrill ile işlem yapmak için öncelikle aktif bir hesabınız olması gerekiyor. Sonrasında bu hesabı açarak aktif banka hesabınıza ait olan IBAN numarasını girerek sisteme giriş yapıyorsunuz. Buradan ne kadar tutarı skrill hesabına yatırmak istiyorsanız transfer ediyorsunuz. Paranız bu şekilde hesaba aktarılmış oluyor.  Bu sistem kullanıcıları tarafından beğenilen bir online cüzdan sistemidir. Bugüne kadar da yalnızca yapılan kesintiler ile ilgili olarak şikâyetler almıştır. Bu kesintileri de büyük oranda bankalar yapıyor. Bunun dışında skrill için herhangi önemli bir şikâyet bulunmuyor. Ancak üyelerinin bilgileri kesinlikle 3. Kişilerle paylaşılmıyor bu da skrill para yatırma ve çekme yöntemini oldukça güvenilir bir hale getiriyor.  Finansal bilgiler açısından kullanıcılara güvenilir bir hizmet vermektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here